Hakkımızda

Telbayi ile Online Alışverişin Tadını Çıkarın!

Telbayi ile ilginç teknolojik ürünlere ulaşmak artık hızlı, kolay ve güvenli! İster kendiniz kullanın ister hediye edin, giyilebilir teknolojiden her türlü elektronik eşyaya birçok seçenek sizi bekliyor.

Telbayi Güvencesiyle

Telbayi de satılan tüm ürünler fiyat / performans uyumu açısından en uygun ürünlerdir. Ayrıca aklınıza takılan tüm sorularınızı yorum olarak bize iletebilirsiniz. Samimiyetle yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

En uygun fiyatlara alacağınız ürünlerin ödemesini güvenli sayfalarda yapacağınızı da hatırlatmak isteriz. Şifreli veri gönderimi sayesinde tüm kişisel bilgileriniz en üst düzeyde korunmaktadır.

Aynı Gün Kargo

Ürünlerimizi sizi adresinizde bulan MNG Kargo ile yolluyoruz. Stokta bulunan tüm teknolojik ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz . Diğer elektronik ürünleri ise en geç 3 iş günü içerisinde adresinize yolluyoruz. Alışveriş memnuniyetinizi arttırmak için her şeyi son derece dikkatli bir şekilde paketliyoruz.

Ayrıca 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanırsınız.

Taksitli Ödeme İmkanı ve Koşulsuz İade Hakkı

Kullanıcılarına her şeyden daha fazla değer veren Telbayi, koşulsuz ve nedensiz iade hakkınızı tanımaktadır. Memnun kalmadığınız herhangi bir ürünü 15 iş günü içerisinde iade edebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz.

Telbayi üzerinden en iyi fiyatlar ile sahip olacağınız ürünlerin ödemelerini farklı şekillerde yapabilirsiniz. Arzu ederseniz kredi kartına taksit yapabilir veya havale yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün tanıtımı, performans değerlendirmesi, uygun fiyatları, 256 bit şifreleme teknolojisi, Shopphp online alışveriş sistemi alt yapısı, Paytr ödeme modülü ve tüketici haklarına duyduğu saygı ile Telbayi üzerinden alışveriş yapmak; hızlı, güvenli ve kolay!